Aktori Egzon Bislimi pjesë e serialit “Shqiponjat e Arta”

Po flitet shumë nëpër portale, gazeta e televizione kohëve të fundit për serialin “Shqiponjat e Arta” që do jetë seriali i parë më gjigant në trojet shqiptare që do sjellet nga regjisori turk Hadis Sen.

Një ndër aktorët që do jetë pjesë i këtij seriali Egzon Bislimi i cili ditëve të fundit po përflitet shumë për stilin dhe karakterin e veçant të tij.

Nga Shkupi dhe vetëm 19 vjeç ai ka aritur të marr një ndër rolet kryesore në këtë serial siç po flitet.

Ai në një intervistë për magazinën NY Elite Magazine ka zbuluar se shumë shpejt do jetë edhe pjesë i një filmi me metrazh të gjatë, por që për momentin do e lërë surprizë.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s